Yardım Sayfası

Gizlilik odeme.jalpersan.com için bir kalite unsurudur. Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Form doldurarak verdiğiniz kişisel bilgileriniz gizli tutulur ve üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.
odeme.jalpersan.com güvenliğiniz için bazı güvenlik politikaları uygulamaktadır. odeme.jalpersan.com SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme sistemi ile donatılmış olup provizyon işlemlerinde bu sistem devreye girer. Donanımsal olarak firewall donanımları kullanarak en üst seviye güvenlik sağlanmıştır. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülemeyeceğinin garantisidir. Ayrıca yazılımsal olarak dataların güvenliği de sağlanmaktadır. Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3D Secure seçeneği ile kişisel ve kredi kartı bilgilerinizle çekinmeden sitemizde ödeme yapabilirsiniz. odeme.jalpersan.com kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez ve saklamaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerini tekrar girmenizin nedeni budur.
3D Secure online alışverişlerin güvenliğini sağlamak için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3D Secure seçeneği ile kişisel ve kredi kartı bilgilerinizle çekinmeden sitemizde ödeme yapabilirsiniz. odeme.jalpersan.com kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez ve saklanmaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerini tekrar girmenizin nedeni budur. 3D Secure yöntemiyle yapılan ödemelerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında, banka tarafında kendisine verilen özel şifresiyle ödeme işlemini onaylaması gerekmektedir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yaparsınız.
Almış olduğunuz hizmet saatlerinde kullanılan hizmet saatleri için iade mümkün değildir. Ancak aldığınız hizmetten memnun olmamanız veya verilen hizmetin -hizmetin kusurundan kaynaklı- hizmet amacını yerine getirememesi durumunda 1/3 oranında iade yapılabilir. Almış olduğunuz ürünleri ödemesinin yapıldığı günden itibaren 30 gün içerisinde iade edeblilirsiniz. Ürün iadesinde ürün bedeli hariç hizmet için alınan ücretler iade edilmez.
Aşağıda belirtilen şartlar altında, alıcının cayma hakkını kullanması ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya hakem heyeti kararları ile tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda, alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir. Satıcı firma, ürün bedelinin tamamını tek seferde bankaya ödedikten sonra, banka poslarından yapılan taksitli harcamaların müşterinin kredi kartına iadesini taksitle gerçekleştirir. Bu şekilde, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına banka tarafından aktarılır. Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa, her ay karta 1 iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır. Ürünün iadesi durumunda, satıcı firma, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz. Satıcı firma, bir iade işlemi söz konusu olduğunda ilgili yazılım aracılığıyla iadesini yapacak olup, ilgili tutarı bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan, müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, satıcı firma tarafından bankaya bedeli tek seferde ödemesinin ardından, banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.