Yardım

Gizlilik

Gizlilik odeme.jalpersan.com için bir kalite unsurudur. Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır Form doldurarak verdiğiniz kişisel bilgileriniz gizli tutulur ve üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.

Güvenlik

odeme.jalpersan.com güvenliğiniz için bazı güvenlik politikaları uygulamaktadır. odeme.jalpersan.comSSL (Secure Sockets Layer) şifreleme sistemi ile donatılmış olup provizyon işlemlerinde bu sistem devreye girer. Donanımsal olarak firewall donanımları kullanarak en üst seviye güvenlik sağlanmıştır. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülemeyeceğinin garantisidir. Ayrıca yazılımsal olarak dataların güvenliği de sağlanmaktadır.

Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3D Secure seçeneği ile kişisel ve kredi kartı bilgilerinizle çekinmeden sitemizde ödeme yapabilirsiniz.

odeme.jalpersan.com kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez ve saklamaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerini tekrar girmenizin nedeni budur.

3D Secure

3D Secure online alışverişlerin güvenliğini sağlamak için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 128 Bit SSL ve 3D Secure seçeneği ile kişisel ve kredi kartı bilgilerinizle çekinmeden sitemizde ödeme yapabilirsiniz.

odeme.jalpersan.com kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez ve saklanmaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerini tekrar girmenizin nedeni budur.

3D Secure yöntemiyle yapılan ödemelerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında, banka tarafında kendisine verilen özel şifresiyle ödeme işlemini onaylaması gerekmektedir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yaparsınız.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda JALPERSAN PERDE SİSTEMLERİ, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani JALPERSAN PERDE SİSTEMLERİ, bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, üye işyeri yani JALPERSAN PERDE SİSTEMLERİ ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, JALPERSAN PERDE SİSTEMLERİ ' in bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.